به بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال ترکـ پاتوق خوش آمدید. مصرف اینترنت برای دانلود تمامی فیلم ها، سریال های، نیم بها است.

بازدید کنندگان محترم با استفاده از اشتراک ویژه قادرند بدون هیچ گونه محدودیتی در سرعت دانلود ، تعداد کانکشن ها و دفعات دانلود ، حجم دانلود و … اقدام به دریافت فیلمها و سریال با لینک مستقیم نمایند، با خرید اشتراک VIP  (نام کاربری و رمز عبور) دانلود کل فایل ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

» مزایای اشتراک طلایی ترکـ پاتوق :

دانلود فیلم ها و سریال هایی که در سایت قرار داده میشود، با لینک کاملا مستقیم از سرور قدرتمند وبسایت.
قابلیت ادامه دانلود به مدت نامحدود، کاملا مستقیم و Resume کامل.
دانلود بدون دردسر و با سرعتی باور نکردنی در تمام ساعات شبانه روز بدون افت سرعت.
32 کانکشن فعال از لینک های مستقیم، هنگام دانلود با IDM، که در نوع خود بی نظیر است.
با پرداخت این مبلغ اندک، علاوه بر دانلود بی دردسر، از سایت خودتان برای ادامه راه حمایت خواهید کرد.
هیچ فایلی از روی سرور حذف نخواهد شد.
پشتیبانی آنلاین و رسیدگی به مشکلات شما
تحویل فوری سرویس

 

» تمایز میان اشتراک ویژه ترکـ پاتوق با دیگر سایت های مشابه :

– ارائه سرعت دانلود بسیار بالا

جهت ارائه خدمات حرفه ای به کاربران ویژه ، سایت ترک پاتوق سرور قدرتمندی را برای این عزیزان راه اندازی کرده که مجهز به پورت سرور ۲ گیگ بوده و این اجازه را به کاربران میدهد که با حداکثر سرعت خود اقدام به دانلود کنند . لازم به ذکر است حداکثر سرعت دانلود شما به سرعت اینترنت و شرکت سرویس دهنده اینترنت شما مربوط است .

– عدم محدودیت در دانلود به معنای واقعی

( نداشتن محدودیت در سرعت دانلود ، حجم دانلود ، زمان ، تعداد کانکشن های دانلود و … )

برخلاف بسیاری از سایتهای مشابه که اشتراک ویژه خود را همراه با محدودیت هایی همچون سرعت و تعداد دفعات و کانکشن های دانلود ارائه میدهند ، ترک پاتوق هیچگونه محدودیتی را برای اشتراک ویژه خود قرار نداده است و این مهمترین وجه تمایز میان اشتراک ویژه ترک پاتوق با سایر سایت ها میباشد .

– تحویل و تمدید آنی اشتراک ویژه بدون نیاز به مدیران سایت

سیستم اشتراک ویژه دارای پرداخت آنلاین بوده و شما میتوانید تنها با چند کلیک و بصورت کاملا خودکار اشتراک ویژه را تهیه نموده ، لازم به ذکر دوباره است این فرایند بصورت کاملا خودکار و آنی و بدون نیاز به مدیران سایت انجام میگیرد .

– قیمت مناسب با وجود امکانات عالی

با توجه به ارائه امکانات حرفه ای و عدم قرار دادن محدودیت های مختلف بر رویه اشتراک ویژه ، با این حال کمترین قیمت های ممکن را برای خرید اشتراک ویژه خود قرار داده ایم تا تمامی هموطنان عزیز توانایی خرید و استفاده از اشتراک ویژه را داشته باشند

 لازم به ذکر است ارائه خدمات به کاربران و بازدیدکنندگان معمولی همچون گذشته ادامه خواهد داشت و تیم مدیریت ترک پاتوق به این دسته از بازدیدکنندگان محترم نیز توجه ویژه ای را دارد . سیستم اشتراک ویژه برای آن دسته از کاربرانی آماده شده است که نیاز به سرعت و امکانات حرفه ای جهت دانلود فیلم ها و سریال های سایت دارند .

شما میتوانید هرگونه نظر ، پیشنهاد و یا انتقاد خود را در خصوص سیستم اشتراک ویژه از طریق بخش پشتیبانی آنلاین برای مدیران سایت ارسال نمایید . باعث افتخار ماست که خدمتگذار شما عزیزان و بزرگواران باشیم . با تشکر از همکاری شما و بازدیدکنندگان محترم.

پشتیبانی