به بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال ترکـ پاتوق خوش آمدید. مصرف اینترنت برای دانلود تمامی فیلم ها، سریال های، نیم بها است.

پس از خریداری اشتراک دانلود برای دانلود با IDM یا نرم افزار های مشابه.مراحل زیر را طبق تصاویر انجام دهید

برای داشتن یک دانلود بهینه و پرسرعت میبایست از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید ، پیشنهاد ما نرم افزار IDM به عنوان محبوب ترین نرم افزار مدیریت دانلود است ، نرم افزار IDM یا اینترنت دانلود منیجر به شما کمک می نماید تا ضمن برخورداری از امکانات حرفه ای دانلود همچون زمان بندی و غیره ، از حداکثر توان اینترنت خود برای دانلود استفاده کنید.

 

 برای استفاده از اشتراک ویژه ترکـ پاتوق به آموزش تصویری زیر توجه کنید.

1- نرم افزار IDM را باز کرده و وارد قسمت Options شوید.

2- وارد تب Site Logins شده و رویه گزینه New کلیک کنید .

3- در قسمت Server/path عبارت *turkpatogh* را وارد کنید و سپس در قسمت پورت ها پورت ftp:// را انتخاب و در قسمت User و Password مشخصات اشتراک ویژه خود که در هنگام ثبت نام وارد کردید را نوشته و سپس رویه Ok کلیک نمایید . ( در صورتی که پیغامی برای شما نمایش داده شد ، گزینه Yes To All را انتخاب کنید . )

اگر هنوز خرید نکردید اینجا کلیک کنید.

تذکر مهم :

  1.  استفاده بیش از یک نفر از یک اکانت ویژه مخالف قوانین سایت بوده و از هر اکانت ویژه تنها یک نفر حق استفاده دارد . در صورتی که اکانت شما بین چندین نفر به اشتراک گذاشته شود ، سیستم بصورت خودکار اکانت شما را مسدود خواهد کرد . لذا در نگهداری مشخصات اشتراک ویژه خود دقت لازم را بکار ببرید .

در صورت داشتن سوال پایین سمت راست سایت پشتیبانی آنلاین حضور دارد در هر زمان و در 24 ساعت روزانه میتوانید به پشتیبانی مراجعه کنید.

با تشکر تیم تورک پاتوق

 

پشتیبانی